KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777332
nr 1377 7332
Grafiskt blad
Gicléetryck, Niclas Jönsson. Signerad, numrerad 15/100. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:19:05
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)